Team 1

Adelien De Puysseleyr: adelien.depuysseleyr@uzgent.be, 09/332.05.01
Lotte Schatteman: lotte.schatteman@uzgent.be, 09/332.09.38

  • UZ Gent
    Sector Man, vrouw en kind: Urologie, Kindergeneeskunde, Plastische heelkunde, Vrouwenkliniek, Neonatale intensieve zorg (NIC)
  • UGent
    Vakgroep Inwendige Ziekten en Pediatrie

Team 2

Lotte Schatteman: lotte.schatteman@uzgent.be, 09/332.09.38
Adelien De Puysseleyr: adelien.depuysseleyr@uzgent.be, 09/332.05.01

  • UZ Gent
    Sector Hoofd, beweging en zintuigen: Orthopedie en Traumatologie, Reumatologie, Fysische geneeskunde en revalidatie, Neurologie, Tand-, mond- en kaakziekten, Neurochirurgie
  • UGent
    – Vakgroep Bewegings- en Sportwetenschappen
    – Vakgroep Mondgezondheidswetenschappen
    – Vakgroep Revalidatiewetenschappen

Team 3

Charlotte Defraye: charlotte.defraye@uzgent.be, 09/332.11.43
Joke Tommelein: joke.tommelein@uzgent.be, 09/332.09.08

  • UZGent
    – Klinisch ondersteunende sector: Klinische biologie, Medische genetica, Medische beeldvorming, Lab voor Medische microbiologie, Pathologische anatomie, Radiotherapie
    – Sector Man, vrouw en kind: Medische oncologie
  • UGent
    – Vakgroep Diagnostische Wetenschappen
    – Vakgroep Biomoleculaire Geneeskunde
    – Vakgroep Structuur en Herstel van de Mens

Team 4

Stefanie Terryn: stefanie.terryn@uzgent.be, 09/332.09.12
Loes Coucke: loes.coucke@uzgent.be, 09/332.09.26

  • UZ Gent
    – Algemene directie: Kenniscentrum voor de Gezondheidszorg (KCGG), Geneesmiddelenonderzoek
    – Sector Bloed, ademhaling en spijsvertering: Maag-, darm- en leverziekten, Longziekten, Hematologie, Gastro-intestinale heelkunde, Transplantatiecentrum, Algemene en hepatobiliaire heelkunde
    – Sector Hoofd, beweging en zintuigen: Neus-, keel-, en oorheelkunde, Oogheelkunde, Psychiatrie, Hoofd- en halsheelkunde
    – Sector Kritieke diensten: Centrum voor menselijk lichaamsmateriaal –Weefselbank, Spoedgevallendienst, Intensieve zorg, Brandwondencentrum, Anesthesie
    – Sector Metabole en cardiovasculaire aandoeningen: Cardiologie, Endocrinologie, Dermatologie, Geriatrie, Hartchirurgie, Nefrologie, Thoracale en vasculaire heelkunde, Algemene inwendige ziekten
  • UGent
    – Vakgroep Fundamentele en Toegepaste Medische Wetenschappen
    – Vakgroep Hoofd en Huid
    – Vakgroep Volksgezondheid en Eerstelijnszorg
    – Alle andere vakgroepen

Belgian Society for Pediatric Hematology and Oncology (BSPHO)

Marlies Bekaert: marlies.bekaert@uzgent.be, 09/332.05.15

Federaal Kenniscentrum voor de Gezondheidszorg (KCE) trials

Hélène De Naeyer: helene.denaeyer@uzgent.be, 09/332.05.05

Medical Devices

Lieselot Burggraeve: lieselot.burggraeve@uzgent.be, 09/332.09.07

Monitoring services

Tom Verschoore: tom.verschoore@uzgent.be, 09/332.05.03