Team 1: Focus pediatrics and Belgian Society for Pediatric Hematology and Oncology (BSPHO)

Marlies Bekaert: marlies.bekaert@uzgent.be, 09/332.05.15
Adelien De Puysseleyr: adelien.depuysseleyr@uzgent.be, 09/332.05.01
Leen Geets: leen.geets@uzgent.be, 09/332.09.39

  • UZ Gent
    o Sector Man, vrouw en kind: Urologie, Kindergeneeskunde, Plastische heelkunde, Vrouwenkliniek, Neonatale intensieve zorg (NIC)
  • UGent:
    o Vakgroep Inwendige Ziekten en Pediatrie

Team 2: Focus Medical Devices

Hélène De Naeyer: helene.denaeyer@uzgent.be, 09/332.05.05
Lieselot Burggraeve: lieselot.burggraeve@uzgent.be, 09/332.09.07

  • UZ Gent:
    o Sector Hoofd, beweging en zintuigen: Orthopedie en Traumatologie, Reumatologie, Fysische geneeskunde en revalidatie, Neurologie, Tand-, mond- en kaakziekten, Neurochirurgie
  • UGent:
    o Vakgroep Bewegings- en Sportwetenschappen
    o Vakgroep Mondgezondheidswetenschappen
    o Vakgroep Revalidatiewetenschappen

Team 3: Focus Oncology and Biobanking

Joke Tommelein: joke.tommelein@uzgent.be, 09/332.09.08
Lotte Schatteman: lotte.schatteman@uzgent.be, 09/332.09.38

  • UZGent:
    o Klinisch ondersteunende sector: Klinische biologie academisch hoofd, Medische genetica, Medische beeldvorming, Lab voor Medische microbiologie, Pathologische anatomie, Radiotherapie
    o Sector Man, vrouw en kind: Medische oncologie
  • UGent:
    o Vakgroep Diagnostische Wetenschappen
    o Vakgroep Biomoleculaire Geneeskunde
    o Vakgroep Structuur en Herstel van de Mens

Team 4: General

Tom Verschoore: tom.verschoore@uzgent.be, 09/332.05.03
Hans De Pla: hans.depla@uzgent.be, 09/332.05.02
Loes Coucke: loes.coucke@uzgent.be, 09/332.09.26

  • UZ Gent:
    o Algemene directie: Kenniscentrum voor de Gezondheidszorg (KCGG), Geneesmiddelenonderzoek
    o Sector Bloed, ademhaling en spijsvertering: Maag-, darm- en leverziekten, Longziekten, Hematologie, Gastro-intestinale heelkunde, Transplantatiecentrum, Algemene en hepatobiliaire heelkunde
    o Sector Hoofd, beweging en zintuigen: Neus-, keel-, en oorheelkunde, Oogheelkunde, Psychiatrie, Hoofd- en halsheelkunde
    o Sector Kritieke diensten: Centrum voor menselijk lichaamsmateriaal –Weefselbank, Spoedgevallendienst, Intensieve zorg, Brandwondencentrum, Anesthesie
    o Sector Metabole en cardiovasculaire aandoeningen: Cardiologie, Endocrinologie, Dermatologie, Geriatrie, Hartchirurgie, Nefrologie, Thoracale en vasculaire heelkunde, Algemene inwendige ziekten
  • UGent:
    o Vakgroep Fundamentele en Toegepaste Medische Wetenschappen
    o Vakgroep Hoofd en Huid
    o Vakgroep Volksgezondheid en Eerstelijnszorg
    o Alle andere vakgroepen