Contact details focus teams


Team 1

UZ Gent

  • Sector Man, vrouw en kind: Urologie, Kindergeneeskunde, Plastische heelkunde, Vrouwenkliniek, Neonatale intensieve zorg (NIC)

UGent

  • Vakgroep Inwendige Ziekten en Pediatrie

Adelien De Puysseleyr, adelien.depuysseleyr@uzgent.be, +32 9 332 05 01
Lotte Schatteman, lotte.schatteman@uzgent.be, + 32 9 332 09 38


Team 2

UZ Gent

  • Sector Hoofd, beweging en zintuigen: Orthopedie en Traumatologie, Reumatologie, Fysische geneeskunde en revalidatie, Neurologie, Tand-, mond- en kaakziekten, Neurochirurgie

UGent

  • Vakgroep Bewegings- en Sportwetenschappen
  • Vakgroep Mondgezondheidswetenschappen
  • Vakgroep Revalidatiewetenschappen

Adelien De Puysseleyr, adelien.depuysseleyr@uzgent.be, +32 9 332 05 01
Lotte Schatteman, lotte.schatteman@uzgent.be, + 32 9 332 09 38


Team 3

UZ Gent

  • Klinisch ondersteunende sector: Klinische biologie, Medische genetica, Medische beeldvorming, Lab voor Medische microbiologie, Pathologische anatomie, Radiotherapie
  • Sector Man, vrouw en kind: Medische oncologie

UGent

  • Vakgroep Diagnostische Wetenschappen
  • Vakgroep Biomoleculaire Geneeskunde
  • Vakgroep Structuur en Herstel van de Mens

Charlotte Defraye, charlotte.defraye@uzgent.be, +32 9 332 11 43
Joke Tommelein, joke.tommlein@uzgent.be, + 32 9 332 09 08


Team 4

UZ Gent

  • Algemene directie: Kenniscentrum voor de Gezondheidszorg (KCGG), Geneesmiddelenonderzoek
  • Sector Bloed, ademhaling en spijsvertering: Maag-, darm- en leverziekten, Longziekten, Hematologie, Gastro-intestinale heelkunde, Transplantatiecentrum, Algemene en hepatobiliaire heelkunde
  • Sector Hoofd, beweging en zintuigen: Neus-, keel-, en oorheelkunde, Oogheelkunde, Psychiatrie, Hoofd- en halsheelkunde
  • Sector Kritieke diensten: Centrum voor menselijk lichaamsmateriaal –Weefselbank, Spoedgevallendienst, Intensieve zorg, Brandwondencentrum, Anesthesie
  • Sector Metabole en cardiovasculaire aandoeningen: Cardiologie, Endocrinologie, Dermatologie, Geriatrie, Hartchirurgie, Nefrologie, Thoracale en vasculaire heelkunde, Algemene inwendige ziekten

UGent

  • Vakgroep Fundamentele en Toegepaste Medische Wetenschappen
  • Vakgroep Hoofd en Huid
  • Vakgroep Volksgezondheid en Eerstelijnszorg
  • Alle andere vakgroepen

Stefanie Terryn, stefanie.terryn@uzgent.be, +32 9 332 09 12
Loes Coucke, loes.coucke@uzgent.be, + 32 9 332 09 26


Belgian Society for Pediatric Hematology and Oncology (BSPHO)

Marlies Bekaert, marlies.bekaert@uzgent.be, +32 9 332 05 15
Leen Geets, leen.geets@uzgent.be, + 32 9 332 09 39


Federaal Kenniscentrum voor de Gezondheidszorg (KCE Trials)

Hélène De Naeyer, helene.denaeyer@uzgent.be, +32 9 332 05 05


Clinical trial regulations (CTR)

Loes Coucke, loes.coucke@uzgent.be, + 32 9 332 09 26


Medical Devices

Lieselot Burggraeve, lieselot.burggraeve@uzgent.be, +32 9 332 09 07


Monitoring services

Tom Verschoore, tom.verschoore@uzgent.be, +32 9 332 05 03